Brytyjska marka Rega ponownie w ofercie!

Pomimo faktu, że marka Rega oficjalnie nie była dostępna w Polsce przez pewien czas, wiele osób z utęsknieniem czekało na powrót brytyjskiego producenta, z racji na jego renomę zarówno w świecie gramofonów, ale też i elektroniki do domowych systemów Hi-Fi i kolumn głośnikowych. Przez wiele lat jako Planeta Dźwięku polecaliśmy naszym Klientom rozwiązania Regi, nie tylko na podstawie naszych testów i doświadczeń, ale również informacji zwrotnej od innych zadowolonych Klientów. Teraz z przyjemnością pragniemy poinformować, że Rega wróciła w szeregi naszej oferty, a także do polskiej dystrybucji, dzięki czemu Klienci mają nie tylko szeroki wybór i łatwiejszą dostępność, ale także pełną gwarancję realizowaną na terenie naszego kraju.

 

Rega - marka z wieloletnią tradycją

Firma założona w 1973 roku słynie przede wszystkim z produkcji wysokiej jakości gramofonów, ramion oraz wkładek, jednak nie można zapominać, że w jej ofercie znajdziemy również wysokiej jakości wzmacniacze zintegrowane, odtwarzacze CD/DAC, przedwzmacniacze sygnału czy jednostki zasilające. Wszystko to oczywiście „Made in England”, poparte wieloletnim rozwojem produktu i badaniami w ośrodku na wschodnim dole Anglii. Oczywiście, to między innymi dzięki takim produktom jak gramofonowa seria Planar, Rega kojarzy się najmocniej z racji na wpływ wywarty na popularyzację czarnego krążka wśród użytkowników dysponujących różnym budżetem. Co więcej, konstrukcje te są na tyle udane, że jest także dostawcą podzespołów jak ramiona i wkładki do gramofonów innych producentów.

 

Szeroki wybór w Planecie Dźwięku

W świecie elektroniki użytkowej możemy zaobserwować tendencję do coraz częstszych premier i odświeżania modeli w nieznacznym stopniu – w przypadku Regi można śmiało powiedzieć, że jest to sprzęt, który będzie służył przez lata, zapewniając świetną jakość doznań muzycznych, ale także wykonania i trwałości konstrukcji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki przekrój produktów Rega – m.in. odpowiednio mocne, muzykalne wzmacniacze BRIO, Elex-R, Elicit mk5 czy Aethos, wcześniej wspomniane gramofony, także w zestawie z wkładkami, przedwzmacniacze z serii Fono, Aura i Aria czy chociażby odtwarzacze Orisis i Isis.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz do naszego salonu w Warszawie, gdzie znajdziesz nie tylko interesujące Cię propozycje, ale także profesjonalne doradztwo.

Mail: salon@planetadzwieku.com
tel. Maciek 664 388 015
tel. Darek 604 130 880
tel. Aleks 728 990 638