Płatności

 

Zapłaty za Towar można dokonać:

  • osobiście gotówką, w momencie dostarczenia przez firmę kurierską zamówienia „za pobraniem” - koszt wysyłki wyszczególniono w zakładce "Wysyłka i odbiór"
  • osobiście gotówką, przy odbiorze osobistym w Salonie Planeta Dźwięku - szczegóły warunków odbioru wyszczególniono w zakładce "Wysyłka i odbiór"
  • osobiście kartą kredytową lub płatniczą przy odbiorze osobistym w Salonie Planeta Dźwięku - szczegóły warunków odbioru wyszczególniono w zakładce "Wysyłka i odbiór"
  • tradycyjnym przelewem bankowym na wskazane przez Obsługę konto bankowe - szczegóły dotyczące płatności prześlemy oddzielnym e-mailem, po przyjęciu zamówienia do realizacji
  • on-line za pośrednictwem serwisu szybkich płatności DotPay (płatność kartą kredytową lub przelewem) - link do płatności prześlemy oddzielnym e-mailem, po przyjęciu zamówienia do realizacji
  • na raty za pośrednictwem Santander Consumer Bank. Szczegółowe zasady dotyczące sprzedaży ratalnej dostępne są na stronie poszczególnego banku pod adresami: https://www.santanderconsumer.pl/ oraz u Obsługi. Open Mind Media Martyna Zając oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
  • na raty za pośrednictwem Credit Agricole Bank Polska S.A. Szczegółowe zasady dotyczące sprzedaży ratalnej dostępne są na stronie banku -> tutaj. Open Mind Media Martyna Gąsiorowska oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. Informacje na temat procedury zakupu na raty -> tutaj

 

Do każdego Zamówienia, wystawiamy paragon fiskalny za Zamówiony Towar oraz za Koszty Dostawy (jeśli występują). Na życzenie Kupującego, zamiast paragonu fiskalnego, możemy wystawić fakturę VAT, na podane przez Kupującego dane do faktury.

Cena podana przy produkcie nie zawiera informacji o kosztach przesyłki.

Koszty przesyłki doliczane są do sumy zamawianych Towarów (Klient widzi te koszty składając Zamówienie) i ponosi je. Szczegółowe informacje dotyczące kosztów wysyłki znajdują się w zakładce "Wysyłka i odbiór"

Zgodnie z § 5 pkt.11 Regulaminu przypominamy, że jeżeli Kupujący wybrał sposób płatności przelewem na konto Sprzedawcy lub płatność elektroniczną za pośrednictwem systemu DotPay, brak wpłaty w ciągu 7 dni roboczych od dnia złożenia Zamówienia jest równoznaczny z rezygnacją przez Kupującego z Zamówienia. Po upływie wskazanego terminu Sprzedawca będzie uprawniony do anulowania Zamówienia.