O nas

Młodzi pasjonaci z bogatym doświadczeniem w branży audio/video – to my. Miłość do muzyki i ogromne zaangażowanie czynią nas doskonałymi specjalistami w tej dziedzinie. Pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt z szerokiej gamy systemów stereo, gramofonów, kin domowych, słuchawek, systemów All in one i akcesoriów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania Klientów. Mało? Sprzęt można u nas wypożyczyć, albo sprawdzić w komfortowej sali odsłuchowej. Przyjdź do nas i przekonaj się sam – salon mieści się nieopodal centrum Warszawy, na jednej z uliczek Starej Ochoty.

Każdy sprzęt oferowany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnych, polskich dystrybucji oraz objęty jest pełną polską gwarancją! 
Dbamy o jakość naszych usług i chcemy żeby były realizowane na najwyższym poziomie, dlatego też jeśli mają Państwo jakieś sugestie, opinie bądź też informacje o nieprawidłowościach dotyczących naszej firmy, strony czy też partnerów z którymi współpracujemy będziemy wdzięczni za informację.
 
Sklep Planeta Dźwięku jest prowadzony przez firmę:

Siedziba firmy oraz adres korespondencyjny:
Open Mind Media Martyna Gąsiorowska
ul.Tarczyńska 22/U1
02-023 Warszawa
 
NIP: 731-191-01-10
Regon: 141989591
tel: 22 428-22-80, 604 130 880
wpisaną do rejestru działalności gospodarczej prowadzonego przez Prezydenta m.st. Warszawy