O nas

 

Poszukujący idealnego brzmienia pasjonaci z bogatym doświadczeniem w branży audio/video – to my. Miłość do muzyki i ogromne zaangażowanie czynią nas doskonałymi specjalistami w tej dziedzinie. Pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt z szerokiej gamy systemów stereo, gramofonów, kin domowych, słuchawek, systemów All in one i akcesoriów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby i wymagania Klientów. Mało? Sprzęt można u nas wypożyczyć, albo sprawdzić w komfortowej sali odsłuchowej. Przyjdź do nas i przekonaj się sam – salon mieści się nieopodal centrum Warszawy, na jednej z uliczek Starej Ochoty.

Każdy sprzęt oferowany w naszym sklepie pochodzi z oficjalnych, polskich dystrybucji oraz objęty jest pełną polską gwarancją!


Planeta Dźwięku jest miejscem zrodzonym z pasji do muzyki, dążenia do perfekcji i pragnienia dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem z Wami, czyli naszymi Klientami. Ciężko pracowaliśmy na to, żeby salon na Tarczyńskiej 22 w Warszawie stał się przestrzenią, w której miłośnicy dobrego brzmienia w komfortowych warunkach sali odsłuchowej będą mogli sprawdzić, jak gra wybrany przez nich sprzęt, zanim podejmą ostateczną decyzję zakupową.

Zależy nam na tym, żeby odsłuch był Waszym czasem, podczas którego zostajecie sam na sam z muzyką. Uwielbiamy ten moment, kiedy po pierwszych kilkunastu minutach słuchania dzielicie się z nami pierwszymi wrażeniami. W tym momencie najlepiej widać, że każdy odsłuch jest wyjątkowy. Niektórzy od razu zakochują się w brzmieniu, inni są zadowoleni, ale zmieniają poszczególne elementy, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do upragnionego rezultatu.

Znajdziecie u nas zarówno sprzęt premium oraz produkty niszowe, jak i urządzenia najpopularniejszych na rynku marek. Staramy się Was zaskakiwać ciekawymi zestawami i sprowadzać limitowane edycje produktów dla największych pasjonatów.

Chętnie doradzimy Wam, jeśli do końca nie jesteście pewni, czego poszukujecie. Oferujemy również szereg usług dodatkowych, takich jak kalibracja wkładek gramofonowych, montaż kina domowego czy systemów nagłośnieniowych w domach i biurach.

Jesteśmy na rynku od ponad 14 lat i ani przez chwilę nie zwalniamy. Wręcz przeciwnie. Z każdym rokiem mamy więcej energii i więcej pomysłów.W Planecie Dźwięku możecie liczyć nie tylko na sprzęt hi-fi najwyższej jakości, ale także dobre ceny. Darmowa dostawa od 500 zł, raty 0% na wybrane produkty oraz odsłuch w salonie w dogodnym dla Ciebie terminie, to składowe naszej kompleksowej oferty, dzięki którym będziesz w stanie znaleźć swoje wymarzone urządzenia i cieszyć się nimi w domu na co dzień.
 
Dbamy o jakość naszych usług i chcemy żeby były realizowane na najwyższym poziomie, dlatego też jeśli macie jakieś sugestie, opinie bądź też informacje o nieprawidłowościach dotyczących naszej firmy, strony czy też partnerów z którymi współpracujemy będziemy wdzięczni za informację.