Czas na amplitunery Denon

Poszukujesz nowego amplitunera do kina domowego, albo rozglądasz się za zmianą obecnego z racji na nowsze formaty dźwięku, wyższe rozdzielczości obrazu, nowsze funkcje albo po prostu najbardziej immersyjne wrażenia podczas seansu filmowego lub grania na konsoli? Sprawdź 10 powodów, dlaczego warto wybrać amplituner Denon. Teraz dodatkowo w promocyjnych cenach!

 

 

Amplitunery Denon odznaczają się nie tylko bardzo dobrym brzmieniem, ale także licznymi funkcjami sieciowymi, multiroom, wsparciem kanału zwrotnego audio czy rozdzielczości 8K 60Hz i 4K 120Hz. Dodatkową, równie ważną funkcją jest też możliwość korekcji akustyki pomieszczenia - wszak nie każdy ma idealnie zaadaptowany dźwiękowo pokój. Dzięki temu, amplitunery Denon sprawdzą się z większością kolumn dostępnych na rynku, i z racji na moc, ale także dzięki swojemu brzmieniu.

Poza doradztwem i doborem sprzętu zajmujemy się także kompleksowymi instalacjami. Dzięki temu nie tylko podłączymy wszystko od A do Z, ale także przeprowadzimy wstępne szkolenie z obsługi poszczególnych komponentów, ale także całości systemu.