Czysty i naturalny dźwięk - to zapewnią Ci kolumny LS50 Meta

"Znikają wielkie kolumny, zostaje tylko muzyka - takie są głośniki LS50" - tak pisze o nich producent. Innowacyjne głośniki KEF LS50 Meta zostały nagrodzone 5 gwiazdkami What Hi-Fi? i tytułem "Najlepszego produktu 2021 - 2022 w kategorii kolumny podstawkowe" według EISA.


LS50 Meta to następca kolumny LS50, ulepszony pod każdym względem. Jest pierwszą na świecie kolumną z technologią pochłaniania zakłóceń (MAT), która pozwala pochłaniać 99% niechcianych fal dźwiękowych pochodzących z tyłu głośnika wysokotonowego. Wynikiem tego jest czystszy i bardziej naturalny dźwięk!

Kilka ciekawostek technicznych odnośnie LS50 Meta:

  • 106dB maksymalnej skuteczności – dzięki tak wysokiemu poziomowi skuteczności, kolumny są w stanie zagrać z odpowiednią mocą nawet w większych pomieszczeniach.
  • Zakres częstotliwości od 47 Hz do 45 kHz – szeroki zakres częstotliwości sprawia że każdy gatunek muzyczny zostanie w całości przekazany prze kolumny, świetnie też się spiszą podczas oglądania filmów.
  • Membrany głośników wykonane z aluminium – sztywność i lekkość jaką zapewnia aluminium gwarantuje niski poziom zniekształceń własnych i natychmiastową reakcję na sygnał z wzmacniacza.
  • 12-sta generacja współosiowego układu głośników Uni-Q – współosiowe układy głośników, które przez lata opracowuje KEF, sprawiają że dźwięk wydobywający się z kolumn zachowuje wysoką koherentność. Głośniki w tym układzie mają maksymalnie zmniejszony negatyw wpływ na siebie, który ciężko osiągnąć w klasycznych wielodrożnych konstrukcjach kolumn.

Przypominamy, że trwa u nas akcja rabatowa z okazji przyznania nagród EISA - na wszystkie nagrodzone urządzenia, w tym powyższe kolumny, możesz uzyskać atrakcyjną promocję na hasło EISA!

Skontaktuj się z nami:
salon@planetadzwieku.com
664 388 015
728 990 638