Dzień z marką T+A w Planecie

Dzień z marką T+A w naszym salonie audio - 2 grudnia 2023

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na wyjątkowy dzień z marką T+A, który odbędzie się w naszym salonie audio w Warszawie w dniu 2 grudnia 2023 roku.

 

 

T+A - synonim najwyższej jakości

T+A to niemiecka firma, która od prawie 50 lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy sprzętu audio. Jej produkty charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, nowoczesną technologią oraz wyjątkowym brzmieniem.

Termin i program wydarzenia

Dzień z marką T+A rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 16:00. Podczas wydarzenia będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi produktami niemieckiego producenta, a także posłuchać ich w przygotowanym odsłuchu.

W programie wydarzenia:

  • Prezentacja produktów T+A - nasi doradcy oraz przedstawiciel T+A przedstawią Państwu najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane w produktach T+A, a także opowiedzą o ich dźwięku i mozliwościach.

  • Odsłuchy produktów T+A - będziecie mieli Państwo okazję posłuchać produktów T+A w profesjonalnym odsłuchu w trzech salach:

 

Zgłoszenia

Aby wziąć udział w wydarzeniu, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: tel. 668 347 447 / salon@planetadzwieku.com. Serdecznie zapraszamy!