Laureaci EISA - Cambridge Audio DAC Magic 200M i Ferrum Hypsos

Cambridge Audio DAC Magic 200M to pierwszy produkt marki obsługujący technologię MQA, dzięki czemu usłyszysz muzykę tak, jak chciał przekazać to artysta! Docenili to jurorzy EISA, przyznając mu nagrodę najlepszego produktu 2021 - 2022 w kategorii przetworników cyfrowo-analogowych.

Słuchaj muzyki w studyjnym wydaniu

MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która rejestruje każdy najdrobniejszy szczegół nagrania i ułatwia przesyłanie strumieniowe przez internet. DacMagic 200M wyposażono w wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy z wyjściem w standardzie 6,3 mm, który poprawi wrażenia odsłuchowe przy używaniu słuchawek.

Sercem DAC Magic 200M jest para przetworników cyfrowo-analogowych ESS Sabre, które obsługują dowolny rodzaj muzyki cyforwej zapisanej na różnych nośnikach i urządzeniach. Cyfrowe pliki zostają przetworzone na analogowe, zachowując przy tym całą dynamikę i szczegóły.

Szeroka gama połączeń

Urządzenie zostało wyposażone w wejścia cyfrowe koncentryczne, optyczne i USB, więc bez problemu podłączysz je do odtwarzacza CD, konsoli do gier, laptopów, komputerów oraz innych cyfrowych źródeł dźwięku.

Zintegrowana obsługa kodeka Bluetooth aptX oznacza, że do DACa możesz bezprzewodowo przesyłać pliki cyfrowe ze smartfona lub tabletu, a zbalansowane i niezbalansowane złącza analogowe pozwolą Ci na podłączenie go do Twojego zestawu audio.

Uzupełnij Cambridge Audio DAC Magic 200M o wysokiej jakości zasilacz

Ferrum Hypsos to zewnętrzny zasilacz dedykowany do urządzeń audio, takich jak: wzmacniacze słuchawkowe, przetworniki cyfrowo-analogowe czy odtwarzacze sieciowe. Gwarantuje on jak najbardziej optymalne warunki pracy podłączonych do niego urządzeń, które mają bezpośredni wpływ na jakość dźwięku!

Zaawansowane układy kontrolujące prace zasilacza pilnują, aby dostarczany przez niego prąd zawsze trzymał zdefiniowane wcześniej wartości. Oddzielny układ zabezpieczający na bieżąco monitoruje pobór prądu od strony zasilanego urządzenia i w razie wykrytych nieprawidłowości odcina zasilanie w celu uniknięcia uszkodzenia sprzętu!

Zgarnij rabat na hasło EISA!

Przypominamy o trwającej u nas promocji. Na każde urządzenie, które zostało nagrodzone przez jury EISA i które znajdziesz w naszej ofercie, możesz otrzymać atrakcyjny rabat na hasło EISA. Listę nagrodzonych urządzeń znajdziesz tutaj.

Pisz do nas na adres: salon@planetadzwieku.com
lub dzwoń pod numery telefonów: 664 388 015 i 728 990 638.