Marantz i Denon prezentują nowe przełączniki HDMI do kina domowego!

Marki Marantz i Denon zaprezentowały swoje dwa nowe urządzenia - trzyportowe przełączniki HDMI, które umożliwiają dodanie dodatkowych wejść HDMI 8K do wzmacniaczy oraz amplitunerów kina domowego.

Marantz VS3003 i Denon AVS-3 to wygodne i kompaktowe przełączniki zaprojektowane po to, aby umożliwić i ułatwić właścicielom kina domowego podłączenie do trzech urządzeń źródłowych 8K i 4K/120 Hz w ich systemie.

Oba urządzenia charakteryzują się kompaktową formą ułatwiającą umiejscowienie - nie większą niż obudowa odtwarzacza Blu-ray na szerokość i głębokość, z panelem przednim ze szczotkowanego aluminium i kompaktowym pilotem na podczerwień do przełączania wejść.

Co więcej, są kompatybilne z HDMI CEC, więc automatycznie włączają się i wyłączają oraz przełączają wejścia po włączeniu funkcji HDMI CEC na wszystkich podłączonych urządzeniach HDMI, w tym rozdzielaczu, amplitunerze AV, telewizorze i podłączonych urządzeniach źródłowych 8K. Można je także kontrolować za pomocą pilota amplitunera AV, jeśli użytkownik preferuje tą opcję od dedykowanego pilota na podczerwień lub HDMI CEC.

Obydwa przełączniki trafią do sprzedaży już we wrześniu!
Sprawdź ofertę!