Nagrody EISA rozdane! Z tej okazji mamy specjalne rabaty!

W miniony weekend miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w branży elektronicznej - zostały rozdane nagrody EISA, które przyznawane są najlepszym produktom z branży elektroniki użytkowej.

EISA jest wydarzeniem międzynarodowym i przyznaje nagrody już od roku 1982. Rozdano wtedy wyróżnienia dla najlepszych aparatów fotograficznych dostępnych na rynku. Jak ważne są to nagrody? Możemy je porównać do Oscarów w świecie kina. Tak samo jak aktorzy, czy reżyserowie w przypadku Oscarów, producenci elektroniki cieszą się z przyznanych przez EISA nagród.

Jesteśmy mile zaskoczeni, że 17 produktów audio i video z naszej oferty zostało okrzykniętymi najlepszymi produktami 2021 – 2022! Cieszymy się, ponieważ wiemy że sprzęt który oferujemy w naszym salonie i który potem kupujesz, jest najlepszy z najlepszych.

Dla Twojej wygody stworzyliśmy listę wszystkich produktów z naszej oferty które zdobyły nagrodę od EISA. Dzięki niej możecie dokładniej zapoznać się z wymienionymi tutaj produktami:

Uff… Lista nie jest krótka. A są to praktycznie same urządzenia audio! Jeśli jesteś ciekawy, jakie produkty dostały nagrody poza naszą ulubioną kategorią sprzętu, to odsyłamy Cię na oficjalną stronę EISA.

I jeszcze jedna ważna rzecz! Jeśli planujesz kupić w naszym salonie produkt z powyższej listy, który został nagrodzony, na hasło EISA uzyskasz specjalny rabat! Zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi doradcami, jeśli masz pytania odnośnie którejkolwiek pozycji z powyższej listy.

Pisz do nas na adres: salon@planetadzwieku.com
lub dzwoń pod numery telefonów: 664 388 015 i 728 990 638.