Niezawodna seria MRX od Anthem

Anthem to kanadyjska marka, która działa w branży audio już ponad 20 lat, dostarczając słuchaczom urządzenia tworzone z pasją. Dzięki swojej niezawodności, elektronika tej marki jest wybierana przez bardzo wymagających słuchaczy i muzyków na całym świecie!

Opatentowany System Korekcji Akustyki Pomieszczenia

Przedwzmacniacze, wzmacniacze i amplitunery marki Anthem zapewnią Ci najbardziej zaawansowane dostępne narzędzia do łatwego łączenia, sterowania, optymalizacji i zasilania wszystkich systemów audio. Anthem wyposażył swoje sprzęty w swój autorski, opatentowany System Korekcji Akustyki Pomieszczenia, czyli Anthem Room Correction (ARC®). Technologia ta pozwala w prosty sposób zoptymalizować brzmienie w każdym pomieszczeniu!

Z kolei układ zaawansowanego monitorowania obciążenia (ALM) we wzmacniaczach Anthem stale monitoruje temperaturę, prąd i napięcie, aby zapewnić optymalną długoterminową wydajność.

Seria MRX zapewnia najlepszą jakość dźwięku i obrazu

Linia MRX korzysta z bieżących technologii kina domowego, czyli: Dolby Vision, Dolby ATMOS, DTS:X, DTS:X PRO i IMAX Enhaced. Pozwalają one uzyskać jak najlepszą jakość dźwięku i obrazu podczas każdego seansu filmowego.

Dla miłośników muzyki Anthem przygotował wsparcie dla: Tidal, Spotify, Google Chromecast, Airplay, Bluetooth i Roon. Za ich pomocą użytkownik ma dostęp do popularnych serwisów muzycznych i metod bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Dzięki powyższym rozwiązaniom modele z linii MRX są gotowe na każde zadanie, nieważne czy chcemy w danej chwili posłuchać muzyki czy obejrzeć film.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. amplitunery kina domowego Anthem MRX-1140, 740 oraz 540. Chcesz je przetestować? Skontaktuj się z nami: 664 388 015, 728 990 638.

Sprawdź ofertę!