Nowa marka w naszej ofercie - Lumin Music

Nasz Salon Planeta Dźwięku z początkiem 2023 roku stał się miejscem, w którym możesz nabyć urządzenia marki Lumin Music. Producent ten od wielu lat specjalizuje się w produkcji transportów plików, zewnętrznych streamerów oraz dedykowanych zasilaczy.

Nasz Salon Planeta Dźwięku z początkiem 2023 roku stał się miejscem, w którym możesz nabyć urządzenia marki Lumin Music. Producent ten od wielu lat specjalizuje się w produkcji transportów plików, zewnętrznych streamerów oraz dedykowanych zasilaczy. Obecnie do gamy modeli dołączyły także wzmacniacz ze streamerem, serwer plików oraz końcówka mocy. Dzięki temu w prosty sposób możesz zbudować system audio skrojony idealnie pod własne wymagania i preferencje. W gamie znajduje się wiele modeli, które zapewniają nie tylko niezrównaną jakość reprodukowanej muzyki, ale także bajecznie prostą obsługę za pomocą jednej z najlepszych w swojej klasie aplikacji.Co wyróżnia produkty marki Lumin? Przede wszystkim jest to natywne wsparcie rozdzielczości plików muzycznych w tym MQA, DSD czy 32bit 385KHz – dla każdego z urządzeń, niezależnie od budżetu. Każdy z odtwarzaczy posiada również licencję TuneIn, pozwalając na korzystanie z radia internetowego. Oczywiście dla osób korzystających z serwisów muzycznych jak Tidal, Qobuz czy Spotify, producent umożliwił pełną ich obsługę z poziomu dedykowanej aplikacji, dzięki czemu możesz cieszyć się odkrywaniem nowych utworów i playlist, nie ograniczając się tylko do plików na serwerze.

Urządzenia Lumin Audio posiadają również wsparcie dla oprogramowania Roon oraz Airplay dla posiadaczy urządzeń Apple. Oznacza to absolutnie pełną kompatybilność z Twoim domowym centrum rozrywki – niezależnie, czy mówimy o systemach stereo, czy kina domowego. Co więcej, Lumin zapewnia pełne wsteczne wsparcie, dzięki czemu nowe funkcje za pomocą aktualizacji są dostępne dla użytkowników, którzy już wcześniej nabyli streamer lub transport firmy Lumin Music.


Pełen przekrój oferty znajdziesz TUTAJ. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z nowościami, jakie oferuje ta marka, a także na pokaz i odsłuch w naszym salonie stacjonarnym przy ulicy Tarczyńskiej 22 w Warszawie. Nasi doradcy służą nie tylko pomocą, ale także wieloletnim doświadczeniem, które pozwoli dobrać odpowiedni model.

Mail: salon@planetadzwieku.com
tel. Maciek 664 388 015
tel. Darek 604 130 880
tel. Aleks 728 990 638