Nowa seria 7000 od Audiolab

Marka Audiolab niedawno zaprezentowała trzy nowe urządzenia z serii 7000. To bezpośredni upgrade względem uznanej serii 6000, przy zachowaniu równie zgrabnej formy. Jednocześnie nowe modele czerpią bezpośrednio z flagowej serii 9000, jednak są mniej masywne i znacznie łatwiej będzie można je umieścić w wąskich przestrzeniach szafek RTV i półek.
 
Wzmacniacz zintegrowany 7000A charakteryzuje się większą mocą wyjściową, wejściem HDMI ARC oraz ulepszoną sekcją DAC, której sercem jest chip ESS Sabre ES9038Q2M. Sam układ wzmacniacza mocy pracuje w klasie A+B, oferując solidne 70W mocy na kanał przy obciążeniu 8 Ohm. HDMI ARC to także spore rozwinięcie, pozwalając na podpięcie telewizora i cieszenie się jeszcze lepszą jakością brzmienia, czy to podczas filmów, czy grania np. na konsoli.
 
 
Odtwarzacz 7000CDT natomiast został wyposażony w nowy mechanizm odtwarzania płyt, w tym z dysków USB oraz czytelny wyświetlacz IPS.  Zwiększony bufor odczytywania danych z płyty CD pozwala na zachowanie wysokiej jakości również podczas używania starszych, nadgryzionych zębem nośników. Sam napęd natomiast jest dodatkowo ekranowany przed wpływem pola elektromagnetycznego, znacznie redukując powstałe zakłócenia.
 
 
Nowy streamer 7000N Play wykorzystuje ten sam wyświetlacz co 7000CDT i 7000A, wpisując się w język projektowania. W porównaniu do modelu 6000N Play, nie tylko obsługuje więcej formatów plików, ale także jest kompatybilny z Apple AirPlay 2. Rozszerzono również jego funkcje pod kątem protokołu DTS Play-Fi, więc nawet dyski NAS i komputery osobiste mogą być bezproblemowo podłączane i obsługiwane bezprzewodowo za pomocą lokalnej sieci Wi-Fi.
 
 
Urządzenia już niebawem pojawią się w naszym salonie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu celem doradztwa lub umówienia odsłuchu!

 

Mail: salon@planetadzwieku.com
tel. Maciek 664 388 015
tel. Darek 604 130 880
tel. Aleks 728 990 638