Rabaty nawet -50% tylko do końca miesiąca

Specjalna noworoczna oferta trwa tylko do 31.01.2024 - zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, indywidualne rabaty na produkty z naszej oferty czekają na Was!

Jak działa promocja w Planecie Dźwięku?

To bardzo proste - skontaktujcie się z nami mailowo lub telefonicznie i podajcie hasło PD2024, a my przygotujemy dla Was indywidualną wycenę na wybrane urządzenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego sprzętu może nie być łatwy - wymaga to czasu i nieraz porównania ze sobą kilku urządzeń w naszej sali odsłuchowej.

Dlatego mechanizm Noworocznej Wyprzedaży zakłada kontakt z naszymi specjalistami - rozmowa czy wymiana wiadomości z Wami pozwoli im na dobranie oferty pod Wasze indywidualne oczekiwania. Od razu uprzedzamy, że nie musicie znać się technikaliach czy branżowym słownictwie. Wystarczy, że określicie, czego oczekujecie od wybranych produktów, jakiej muzyki słuchacie, czy bardziej towarzyszy ona Wam jako podkład czy lubicie usiąść w fotelu i skupić wyłącznie na odsłuchu ulubionych albumów.

Jakie oferty specjalne dla Was przygotowaliśmy?

Indywidualna wycena to nie wszystko - na stałe mamy w sklepie internetowym dwie kategorie, które warto regularnie odwiedzać, ponieważ dodajemy tam nowe produkty.

Promocje - tutaj znajdziecie najciekawsze promocje i specjalne oferty cenowe.

Outlet - tutaj wystawiamy sprzęty ekspozycyjne albo takie, które miały wyłącznie otwarte pudełko. Wszystkie urządzenia są przez nas dokładnie sprawdzane, więc macie pewność, że są w pełni sprawne, a ich stan jest opisany na kartach produktowych.

Wygodna płatność w ratach

Dodatkowo wybrane produkty z naszej oferty możecie kupić, rozkładając płatność na raty 0% - zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcecie poznać szczegóły.

Napisz lub zadzwoń do nas:

e-mail: salon@planetadzwieku.com

Tel. +48 22 428 22 80

Tel. +48 668 347 447