Nowy amplituner Marantz Stereo 70s

Marantz, wiodący w branży producent komponentów audio, kontynuuje swoją 70 letnią tradycję tworzenia luksusowych wrażeń dźwiękowych, prezentując zupełnie nowy, 2 kanałowy amplituner Hi-Fi. Zaprojektowany, aby oferować osiągi pełnowymiarowego wzmacniacza, kompaktowy STEREO 70s zapewnia charakterystyczny ciepły, bogaty i szczegółowy dźwięk, którego entuzjaści luksusu oczekują od Marantz, a wyróżniający się design pięknie wkomponuje się w wystrój każdego wnętrza.

 

 

Amplituner STEREO 70s charakteryzuje się najwyższej jakości wykonaniem i ponadczasowym stylem Marantz, jednocześnie integrując najnowsze technologie audio, aby zapewnić najwyższą jakość odsłuchu:

Moduły wzmacniacza hiperdynamicznego (HDAM), zapewniające najbardziej muzyczny dźwięk, zostały opracowane, aby radykalnie przewyższać pod względem mozliwości tradycyjne wzmacniacze operacyjne oparte na chipach, powszechnie stosowane w konwencjonalnych produktach audio.

• Doskonała wydajność i jakość dźwięku pełnowymiarowego wzmacniacza zawarta w kompaktowej obudowie o wysokości 11 cm, która zajmuje mało miejsca i mieści się tam, gdzie konwencjonalne komponenty nie są w stanie. Podłącz maksymalnie dwie pary głośników, które mogą grać osobno lub razem.

• Sześć wejść HDMI, w tym trzy kompatybilne z 8K, oraz wyjście HDMI obsługujące ARC, aby zapewnić łączność z obecnymi i przyszłymi komponentami wideo i źródłami multimedialnymi.

• Kompatybilność z formatami dźwięku cyfrowego 192 kHz 24-bit i plikami DSD zapewniająca entuzjastom dostęp do najbardziej precyzyjnego dekodowania w wysokiej rozdzielczości.

• Technologia HEOS® Built-in zapewania użytkownikom dostęp do muzycznych serwisów streamingowych oraz umożliwia słuchanie muzyki w całym domu po podłączeniu do innych urządzeń obsługujących HEOS.