Piękny i mocny - McIntosh MA352

Wzmacniacz lampowy McIntosh MA352 ma moc, która napędzi praktycznie każdy zestaw głośników. Łączy w sobie wszystko to, co jest najlepsze w technologii lamp próżniowych i układów tranzystorowych.

W sekcji przedwzmacniacza zastosowano po dwie lampy 12AX7a i 12AT7, a jego stopień wyjściowy to bezpośrednio sprzężony wzmacniacz półprzewodnikowy, który wytwarza 200 W na kanał dla głośników 8 Ohm lub 320 W na kanał dla głośników 4 Ohm! Odczyt mocy ułatwią Wam dwa niebieskie mierniki wychyłowe, charakterystyczne dla marki.

McIntosh MA352 ma 2 zbalansowane i 3 niezbalansowane wejścia oraz 1 wejście gramofonowe. Dostępne jest wyjście stereo przedwzmacniacza do podłączenia wzmacniacza o większej mocy. Można go również użyć do podłączenia 1 lub 2 subwooferów zasilanych w celu zwiększenia wydajności niskich częstotliwości.

Unikatowe technologie McIntosha

Wyposażono go w opatentowaną przez McIntosha technologię Power Guard®, która monitoruje sygnał wyjściowy i dokonuje mikroregulacji sygnału wejściowego, aby zapobiegać mocnemu przycinaniu dźwięku, które mogłoby uszkodzić Wasze głośniki.

Urządzenie posiada także obwód ochrony przeciwzwarciowej Sentry Monitor™, który wyłączy stopień wyjściowy, zanim prąd przekroczy bezpieczne poziomy robocze, a gdy warunki pracy wrócą do normy, automatycznie się resetuje. Został też wyposażony we wzmacniacz słuchawkowy High Drive z Headphone Crossfeed Director i system, który umożliwi podłączenie go do kina domowego.

 

Jesteście zainteresowani ofertą? Dzwońcie i piszcie do nas:
salon@planetadzwieku.com
Maciek 664 388 015
Aleks 728 990 638
Mamy dla Was specjalną ofertę cenową lub zakup w 30 korzystnych ratach 0%!