Poznaj moc McIntosha MA5300

Ten fantastycznie wyglądający wzmacniacz zapewni Ci najwyższą jakość dźwięku i niepowtarzalne doznania muzyczne! McIntosh MA5300 wyposażono w charakterystyczne mierniki, dzięki którym możesz monitorować jego moc. Urządzenie posiada także efektowne radiatory, które odprowadzają generowane ciepło i przy tym dodają wzmacniaczowi charakteru. Duża moc wzmacniacza połączona z niesamowitą kontrolą i ogromną ilością detali, które MC5300 jest w stanie wydobyć z dźwięku sprawia, że jest to idealny wzmacniacz dla najbardziej wymagających fanów muzyki.
 
Wzmacniacz wyniku ogromnego zapasu mocy (100 watów przy 8 Ohm) jest w stanie poradzić sobie z niemal każdymi kolumnami, które do niego podłączymy. Bogaty zestaw wejść analogowych (RCA i XLR) pozwala podłączenie dużej gamy źródeł dźwięku. Sekcja przetwornika cyfrowo-analogowego daje możliwość odtwarzania plików nawet formacie DXD384kHz (tylko poprzez port USB).
Wymienny moduł DA1 sprawia, że z czasem pojawienia się nowych rozwiązań w domenie cyfrowego dźwięku będzie można je w łatwy sposób wprowadzić do MC5300, co wraz z solidną konstrukcją urządzenia sprawia że MC5300 jestem zakupem na wiele lat.
 
Sprawdź ofertę!