Rewolucyjny Chord Electronics Hugo 2

W 2014 roku na rynek trafił Hugo, przenośny DAC i wzmacniacz słuchawkowy, który okazał się w produktem przełomowym w branży audio!

Niedługo potem Chord Electronics zaprezentował jego ulepszoną wersję, czyli Hugo 2, który odznacza się podwyższoną wydajnością techniczną i brzmieniową.

Urządzenie ma 4 wejścia cyfrowe (optyczne, coaxialne i HD USB) oraz Bluetooth z możliwością odtwarzania plików hi-res aż do 768kHz oraz DSD512 przez HD USB. Wyjście analogowe RCA oraz słuchawkowe jack 3,5mm i 6,35mm umożliwią podłączenie Hugo 2 do dowolnego wzmacniacza lub słuchawek.

W domu i w podróży

Dzięki temu możecie używać go zarówno w domu jak i w podróży, ze słuchawkami albo w swoim systemie stereo. Regulowane wyjście oraz w pełni funkcjonalny pilot pozwalają na użycie Hugo 2 w pełnoprawnych systemach audio.

Do współpracy ze słuchawkami w Hugo 2 pozostawiono znaną z Hugo funkcję crossfeed dostępną w trzech trybach roboczych. System oparto na zaawansowanych badaniach nad obuuszną synchronizacją audio i generuje efekt słuchania muzyki przez głośniki. Bateria wystarczy Wam na 7 godzin pracy i posiada dwa tryby automatycznego ładownia, w tym dzięki dedykowanemu portowi Micro USB.

Rewolucyjny Hugo 2 czeka na Was w naszym sklepie, dostępny od ręki. Mamy także jedną sztukę ekspozycyjną, która jest w bardzo dobrym stanie i atrakcyjnej cenie!

Sprawdź ofertę!
 
Dzwońcie i piszcie do nas:

salon@planetadzwieku.com
Maciek 664 388 015
Aleks 728 990 638
Darek 604 130 880

Mamy dla Was specjalną ofertę cenową lub zakup w 30 korzystnych ratach 0%!