Sonus Faber prezentuje nowe modele z linii Homage

Z dniem dzisiejszym (tj. 20.01.2023), włoski producent Sonus Faber zaprazentował nowe modele stanowiące kontynuację serii Homage – kolumn wielokrotnie nagradzanych i kultowych w środowisku Hi-Fi.

Sonus Faber znany jest z rzemieślniczego kunsztu wykonania swoich kolumn, jak również z filozofii muzykalnego, niewymuszonego brzmienia pełnego ekspresji. Sama linia natomiast powstała jako pewnego rodzaju hołd dla zasłużonych włoskich rodów, produkujących lutnie w mieście Cremona.

 

 

Słynne włoskie rodziny, w tym Amati, Guarneri i Stradivari dążyły do osiągnięcia najwyższego uznania i pozycji w swoim rzemiośle, tworząc ponadczasowe dzieła sztuki cenione za doskonałość dźwięku i pożądane ze względu na wysublimowane piękno. Zainspirowany geniuszem tych twórców oraz ich perfekcyjną techniką i intuicją, Sonus faber opracował kolekcję Homage, łącząc nowoczesne technologie z bezkompromisowymi, naturalnymi materiałami i wyrafinowanym designem, aby uzyskać doznania pobudzające wszystkie zmysły.

 

 

Trzecia generacja serii Homage to wyjątkowy projekt, w który inżynierowie Sonus Faber włożyli ogrom pracy, tworząc najbardziej dojrzałą, rozwiniętą i autentyczną w brzmieniu linię kolumn. Dumnie reprezentowana przez cztery modele dostępne w wykończeniu czerwonym, grafitowym i wenge, stanowi kwintesencję filozofii spójności brzmieniowej. To dodatkowo poparte jest nowymi technologiami, jak autorska INTONO, przeprojektowaną wtyczką fazową oraz innowacjami w dziedzinie konstrukcji przetwornika niskotonowego.

W linii Sonus Faber Homage znajdziemy:
- Guarneri (5. Generacja)
- Serafino (2. Generacja)
- Amati (5. Generacja)
- Vox (3. Generacja).

Niedługo kolumny te będą dostępne także w naszym salonie – serdecznie zapraszamy do kontatku mailowego i telefonicznego.

Mail: salon@planetadzwieku.com
tel. Maciek 664 388 015
tel. Darek 604 130 880
tel. Aleks 728 990 638