Świętuj z nami 14. urodziny!

Planeta Dźwięku w tym roku obchodzi 14. urodziny! Za nami długa droga, pełna niespodziewanych sytuacji, cennych doświadczeń i wyjątkowych spotkań z Wami. To co przed nami, to na pewno mnóstwo pomysłów, które chcemy zrealizować, aby jeszcze lepiej pomagać Wam w wyborze najlepszych urządzeń, kolumn i akcesoriów.

 

 

Z tej okazji przygotowaliśmy ekstra promocje na Wasze ulubione marki. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo i podaj hasło: URODZINY, a my zaproponujemy specjalną, indywidualną ofertę na wybrany sprzęt.

 
Mail: salon@planetadzwieku.com
tel. 22 428 22 80
tel. 668 347 447
 

Zachęcamy do wizyty w naszym sklepie on-line - klikając w nazwy kategorii poniżej, przeniesiesz się od razu do produktów.

  • Kolumny są podstawą każdego systemu, w Planecie Dźwięku znajdziecie najlepsze kolumny podłogowe, a jeśli szukacie czegoś do mniejszych pomieszczeń lub jako uzupełnienie systemów kina domowego, zajrzyjcie do kategorii kolumn podstawkowych.
  • Bez odpowiedniego wzmacniacza kolumny pasywne nie osiągną pełnych możliwości, dlatego koniecznie sprawdźcie naszą ofertę w tym zakresie.
  • Dla miłośników muzyki analogowej mamy szeroki wybór gramofonów na każdy budżet. Chętnie pomożemy Wam wybrać wkładkę i skalibrować kupione u nas urządzenie.
  • Jesień to także czas na wieczorne seanse i prawdziwe kinowe emocje – u nas znajdziecie wszystko do stworzenia pełnego kina domowego, od amplitunerów, przez gotowe zestawy kolumn, soundbary, projektory aż do odtwarzaczy blu-ray.

Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo, dlatego nie robimy promocji na określone marki, kategorie czy modele. Skontaktuj się z nami, a my dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie!