Świętujemy 13. urodziny Planety Dźwięku

Planeta Dźwięku ma już 13 lat! Za nami długa droga pełna ekscytujących doświadczeń i rozwijania marki, a przed nami mnóstwo pomysłów, które chcemy zrealizować, aby jeszcze lepiej pomagać Wam w wyborze najlepszych urządzeń, kolumn i akcesoriów.

 

13. urodziny planety dźwięku - promocja do -30%, rabaty na wybrane marki

Z tej okazji przygotowaliśmy ekstra promocje na Wasze ulubione marki. Skontaktujcie się z nami telefonicznie albo mailowo i podajcie hasło: URODZINY, a my zaproponujemy Wam indywidualną ofertę na wybrany sprzęt.

 
Mail: salon@planetadzwieku.com
tel. Maciek 664 388 015
tel. Darek 604 130 880
tel. Aleks 728 990 638
 

Zachęcamy do zwiedzania sklepu - klikając w nazwy kategorii poniżej, przeniesiecie się od razu do produktów.

  • Kolumny są podstawą każdego systemu, w Planecie Dźwięku znajdziecie najlepsze kolumny podłogowe, a jeśli szukacie czegoś do mniejszych pomieszczeń, zajrzyjcie do kategorii kolumn podstawkowych.
  • Bez dobrego wzmacniacza kolumny pasywne nie osiągną pełnych możliwości, dlatego koniecznie sprawdźcie naszą ofertę w tym zakresie.
  • Dla miłośników winyli mamy szeroki wybór gramofonów na każdy budżet. Chętnie pomożemy Wam wybrać wkładkę i skalibrować kupione u nas urządzenie.
  • Na nadchodzącą jesień warto też wyposażyć salon w sprzęt, dzięki któremu poczujecie prawdziwie kinowe emocje – u nas znajdziecie wszystko do stworzenia pełnego kina domowego, od amplitunerów, przez gotowe zestawy kolumn, soundbary, projektory aż do odtwarzaczy blu-ray.

Każdego Klienta traktujemy wyjątkowo, dlatego nie robimy promocji na określone marki, kategorie czy modele. Skontaktujcie się z nami, a my dobierzemy dla Was produkty dopasowane do Waszych oczekiwań.

salon Planeta Dźwieku, kolumny, gramofony, sprzęt audio video na półkach