Tidal MAX dla streamerów Lumin!

Firmware v.17 dodaje obsługę strumieniowania TIDAL MAX w wysokiej rozdzielczości FLAC, zarówno w TIDAL Connect, jak i w aplikacji LUMIN.

Oprogramowanie układowe w wersji 17 zostanie udostępnione dla wszystkich odtwarzaczy LUMIN w październiku. Wymagane jest posiadanie aplikacji iOS v9 i Android v6 oraz najnowszej aplikacji TIDAL dla TIDAL Connect. Konieczne jest również ponowne zalogowanie się na konto TIDAL.

 

 

Firma LUMIN, producent wysokiej klasy odtwarzaczy muzyki strumieniowej, ogłosiła , że oprogramowanie w wersji 17 doda obsługę strumieniowania TIDAL MAX w wysokiej rozdzielczości FLAC. Zostanie ono udostępnione dla wszystkich odtwarzaczy LUMIN w październiku.

TIDAL MAX to najwyższa klasa abonamentu TIDAL, która oferuje dostęp do ponad 90 milionów utworów w jakości Master Quality Authenticated (MQA) oraz wysokiej rozdzielczości FLAC do 24 bitów/192 kHz. Oprogramowanie układowe LUMIN w wersji 17 umożliwi użytkownikom strumieniowanie utworów TIDAL MAX w wysokiej rozdzielczości FLAC do wszystkich odtwarzaczy LUMIN, zarówno za pośrednictwem TIDAL Connect, jak i aplikacji LUMIN.

O LUMIN

LUMIN to producent wysokiej klasy odtwarzaczy muzyki strumieniowej, które oferują doskonałą jakość dźwięku i łatwość obsługi. Odtwarzacze LUMIN są kompatybilne z szeroką gamą usług streamingowych, w tym TIDAL, Spotify, Qobuz i Amazon Music HD. Odtwarzacze LUMIN są również kompatybilne z Roon, popularną platformą do zarządzania biblioteką muzyczną i odtwarzania muzyki.