Twoje kino domowe z Planetą Dźwięku

 

Planeta Dźwięku to marka z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży audio. Klienci doskonale znają nasz salon na Tarczyńskiej 22 w Warszawie; wiedzą, że mogą do nas przyjść, posłuchać ulubionej muzyki na sprzęcie wielu prestiżowych marek. Mogą też liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie – w Planecie pomagamy w doborze zestawów, które grają dokładnie tak, jak oczekują tego nasi Klienci. Ale to nie wszystko…

 

Naim Uniti Star - odtwarzacz All-in-one

 

Od zawsze stawiamy na rozwój i wprowadzanie do oferty nowych rozwiązań. Dlatego zajmujemy się również instalacjami oraz podłączaniem systemów audiowizualnych. Masz nowy zestaw stereo? Chcesz go kupić u nas? Nie ma sprawy – Twój nowy sprzęt dowieziemy we wskazane miejsce i uruchomimy, żebyś od razu mógł cieszyć się przyjemnością słuchania. Projektujemy także systemy multiroom i pełnego kina domowego: poza sprzętem audio dobierzemy odpowiedni projektor oraz ekran.

Jesteśmy profesjonalistami, więc dbamy o każdy szczegół. Podłączony system w całości skonfigurujemy, a po zakończeniu prac zaprezentujemy jego najważniejsze funkcje i opowiemy, w jaki sposób go optymalnie użytkować.

Regularnie współpracujemy z przedsiębiorcami, restauracji, tworzymy systemy dla sklepów, barów i urzędów.

System kina domowego

Powiedz nam, czego oczekujesz od systemu kina domowego, a my zaproponujemy odpowiedni amplituner, odtwarzacz blu-ray oraz zestaw kolumn pracujących w systemie 5.1 lub 7.1, a dla najbardziej wymagających dobierzemy zestaw wspierający Dolby Atmos czy Auro 3D.

Wybór projektora też możesz zostawić nam – w Planecie Dźwięku znajdziesz nowoczesne projektory 4K (w tym wybrane z technologią HDR) takich marek jak Epson, Optoma, JVC czy Sony, a więc najlepszych na rynku.

 

Kolumny głośnikowe Focal w systemie kina domowego

 

Pierwsze spotkanie zorganizujemy w Twoim domu albo u nas w salonie, gdzie zaprezentujemy działanie projektora (wybrane modele jesteśmy w stanie sprowadzić na prezentację). Ustalimy wszystkie szczegóły, porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, ale nie chcemy skupiać się wyłącznie na teorii. W salonie przy Tarczyńskiej 22 sam przetestujesz wybrany system i porównasz ze sobą najlepsze kolumny głośnikowe oraz elektronikę. Oczywiście w każdej chwili chętnie doradzimy i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Nagłośnienia dużych przestrzeni

Muzyka to coś więcej niż wydobywające się z głośników dźwięki – to przede wszystkim emocje. Żeby powstały, potrzebny jest dobrze dobrany sprzęt audio oraz optymalnie zaprojektowany system nagłośnienia. Tym właśnie się zajmujemy.

Mamy doświadczenie w projektowaniu systemów dla salonów sprzedaży, obiektów użyteczności publicznej, lokali gastronomicznych. Poradzimy sobie z niemal każdym wyzwaniem. Lata doświadczeń pozwoliły nam nawiązać współpracę z dostawcami godnymi zaufania, dzięki czemu masz gwarancję, że otrzymasz najlepsze komponenty w dobrej cenie.

Nasza usługa ma charakter kompleksowy – oznacza to, że wspieramy Cię każdym etapie współpracy. Najpierw spotkamy się , żeby porozmawiać i dowiedzieć, czego potrzebujesz. Doradzimy, wskażemy najlepsze możliwe rozwiązania. Następnie przygotujemy projekt według Twoich wytycznych, a po jego akceptacji przystąpimy do pracy (zależnie od zlecenia możemy wykonać lub wyłącznie nadzorować montaż). Gotowy system uruchomimy i nauczymy Cię, jak z niego korzystać. Możesz też liczyć na profesjonalną obsługę posprzedażową.

Współpracujemy również z architektami i projektantami wnętrz. Wspieramy ich, doradzamy i pomagamy wdrożyć gotowy system nagłośnieniowy do projektów, które wykonują dla swoich Klientów.

Systemy multiroom

Systemy multiroom w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów zajmujemy się ich wykonywaniem zarówno w dużych przestrzeniach, jak i w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach.

Dobrze skonfigurowany system multiroom pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką w każdym pomieszczeniu w domu, ustawić głośność, a nawet słuchać różnych utworów w każdym pokoju. Całość sterowana będzie np. z urządzenia z dedykowaną aplikacją. Wystarczy posiadać źródło: może to być smartfon, radio bezprzewodowe, odtwarzacz płyt CD czy bardziej złożone urządzenie jak streamer.

 

System kina domowego z Naim Uniti Star

 

W przypadku samych głośników wybór także jest ogromny – wszystko zależy od tego, jak urządzony jest Twój dom czy mieszkanie. Możesz zdecydować się na małe głośniki bezprzewodowe albo instalacyjne dyskretnie schowane w ścianie, połączone ze źródłem kablem i estetycznie schowane w ścianach. Przy projektowaniu zakładamy, że całość powinna być dostosowana do Twoich oczekiwań.

Podobnie jak przy innych instalacjach, tak i tutaj możesz liczyć na pełną opiekę naszych specjalistów. Wybierzemy dla Ciebie optymalne urządzenia w ramach ustalonego przez Ciebie budżetu. Cały system uruchomimy i zaprezentujemy jego działanie.

Wyposażenie sal konferencyjnych

Doskonale czujemy się także na rynku biznesowym. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem sal konferencyjnych w urządzenia audiowizualne. W ofercie posiadamy projektory, ekrany projekcyjne, windy, monitory wielkoformatowe oraz interaktywne, mikrofony i nagłośnienie.

Projektujemy, wykonujemy instalacje wraz z profesjonalną integracją oraz konfiguracją całego systemu.

Wykonujemy następujące usługi:

 • wymiana wkładki gramofonowej
 • kalibracja gramofonu
 • ustawienie gramofonu
 • podłączenie i rozstawienie zestawu stereo
 • instalacja kina domowego
 • instalacja projektora i ekranu projekcyjnego
 • powieszenie telewizora
 • instalacje audio
 • powieszenie głośników na ścianie, montaż głośników instalacyjnych
 • rozstawienie kolumn
 • podłączenie amplitunera, odtwarzacza blu-ray
 • konfiguracja systemu kina domowego
 • zaprojektowanie systemu kina domowego
 • zaprojektowanie nagłośnienia wielostrefowego - multiroom
 • zaprojektowanie nagłośnienia w restauracji
 • zaprojektowanie systemu audiowizualnego w sali konferencyjnej
 • instalacja okablowania
 • montaż nagłośnienia zewnętrznego
 • nagłośnienie w ogrodzie
 • nagłośnienie na tarasie
 • projektowanie instalacji audio

 

Na nasze wsparcie możesz liczyć od samego początku aż po profesjonalną obsługę posprzedażową. Wszystkie urządzenia wybieramy tak, aby przede wszystkim spełniły Twoje oczekiwania, mając na uwadze dostępność oraz uzgodniony dla projektu budżet.

 

Kolumny głośnikowe Focal i Naim Uniti Star

 

Zdobyte doświadczenie pozwala nam na podejmowanie się zadań niestandardowych, wymagających kreatywnego podejścia – jeżeli szukasz takiego rozwiązania do swojego domu lub mieszkania, skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz.

Współpraca z Planetą Dźwięku to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy!

 

Napisz do nas lub zadzwoń bezpośrednio do specjalisty, który odpowie na wszystkie Twoje pytania:

 

22 428 22 80, 664 388 015

salon@planetdzwieku.com