Wielka moc w małej obudowie - KEF LSX

Aktywne kolumny KEF LSX są dopasowane do aktualnych sposobów odtwarzania muzyki. Zapewnią Wam potężny i naturalny dźwięk, chociaż wyglądają dosyć niepozornie.

Są w pełni bezprzewodowe i pozwolą na strumieniowanie muzyki po sieci Wi-Fi, Airplay 2 oraz Bluetooth. Najnowsza wersja Airplay 2 umożliwia stworzenie systemu mutiroom z kilku kolumn LSX!

Dzięki wyjściu Toslink możecie podłączyć je do telewizora i znacząco poprawić dźwięk filmów, programów i seriali. Szybkie podłączenie do Wi-Fi zapewnia aplikacja KEF Control, z kolei oprogramowanie KEF Stream pozwoli odtwarzać muzykę z serwisu TIDAL.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech głośników KEF to dwudrożny układ głośników zamontowanych współosiowo o nazwie Uni-Q. Takie rozwiązanie pomaga uzyskać wysoki poziom spójności dźwięku i pozwala na ograniczenie rozmiarów kolumny.

Pomimo mały rozmiarów kolumn, KEF postarał się o jak najlepszą optymalizacje akustyki wewnątrz kolumny i najlepszy dobór materiałów tłumiących, w wyniku czego w LSX raczą słuchacza nieskazitelnie czystym dźwiękiem, nawet przy bardzo wymagających utworach muzycznych. Dodatkowa korekcja dźwięku na poziomie cyfrowym pozwala modyfikację charakterystyki ich brzmienia pod kątem akustyki pomieszczenia i według preferencji użytkownika.

Kolumny KEF LSX są idealną propozycją dla ludzi którzy szukają kompletnego rozwiązania, łatwego w obsłudze i z jak najlepszym dźwiękiem!

Dostępne są w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie!

Dzwońcie i piszcie do nas:
salon@planetadzwieku.com
Maciek 664 388 015
Aleks 728 990 638
Mamy dla Was specjalną ofertę cenową lub zakup w 30 korzystnych ratach 0%!