Wszechstronny odtwarzacz Mark Levinson No 5101

Mark Levinson No5101 to odtwarzacz SACD/CD, streamer i DAC w jednym – jest więc wszechstronnym urządzeniem, które zapewni fantastyczną jakość dźwięku. Został zaprojektowany i stworzony w Stanach Zjednoczonych.

No 5101 to bardzo ekscytujący nowy produkt. Na rynku dostępne są wysokiej klasy odtwarzacze CD, choć niewiele z nich obsługuje format SACD i oferuje zintegrowane przesyłanie strumieniowe - powiedział Jim Garrett, starszy dyrektor ds. strategii i planowania produktu w firmie HARMAN Luxury Audio. - Poziom wzornictwa industrialnego Mark Levinson i przełomowa inżynieria zastosowana w tym odtwarzaczu są niezwykłe i oczekujemy, że No 5101 ponownie określi oczekiwania dotyczące zintegrowanych odtwarzaczy audio.

Odtwarzanie muzyki z płyt i nośników USB

Dzięki szerokiej gamie obsługiwanych źródeł cyfrowych i formatów audio, No 5101 umożliwia odtwarzanie nośników fizycznych, w tym SACD, CD-A, CD-R i CD-RW. Obsługuje formaty FLAC, WAV, AIFF, OGG, MP3, AAC i WMA. Poprzez port USB można odtwarzać pliki audio z przenośnych nośników pamięci i zewnętrznych dysków twardych. Może także przesyłać sygnał strumieniowo z dysków NAS oraz urządzeń DLNA i UPnP podłączonych do tej samej sieci, co No 5101, przez Ethernet lub WiFi.

Samodzielny przetwornik DAC

Dodatkowo, z jednym koncentrycznym i jednym optycznym wejściem cyfrowym S/PDIF, urządzenie może służyć jako samodzielny przetwornik cyfrowo-analogowy. No 5101 został wyposażony w autorską konstrukcję przetwornika cyfrowo-analogowego PrecisionLink II DAC, który pozwala No 5101 zaoferować wyjątkową cyfrową jakość dźwięku.

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a Markiem Levinsonem No 5101, skontaktuj się z nami (664 388 015, 728 990 638), przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę cenową! Sprawdź!