NPX 300
Optymalne parametry mocy i wydajności
Wznieś się na wyższy poziom muzycznego brzmienia dzięki zasilaczowi NPX 300 dla źródeł dźwięku i przedwzmacniaczy z gamy 200 Series, w tym przedwzmacniacza strumieniowego NSC 222.
NPX 300 dezaktywuje zasilacz wewnętrzny, natychmiast redukując hałas, i zapewnia najwyższej jakości czyste zasilanie. Aby uzyskać wyjątkowe wrażenia muzyczne, w ramach jednej konfiguracji można podłączyć kilka urządzeń NPX 300.
|
NPX 300
NPX 300 zasila Twój system nagłośnienia płynnie i cicho, pozwalając przedwzmacniaczowi skoncentrować się na jego głównym zadaniu: zarządzaniu sygnałem. Poza zwiększaniem wydajności przedwzmacniacza i streamera NSC 222 oraz zapewnianiem sprawnego działania systemu audio zasilacz NPX 300 podłączony do innych urządzeń Naim poprawia ich efektywność, co daje dużą elastyczność w czasie. Urządzenie jest również skalowalne: do jednego przedwzmacniacza lub źródła dźwięku można podłączyć aż dwa zasilacze NPX 300. W takiej konfiguracji pierwszy z nich może służyć zasilaniu sekcji cyfrowych, a drugi – zasilaniu sekcji analogowych.
|
Kontrolowana moc
NPX 300 jest wyposażony w nowy transformator, który współpracuje z sześcioma wyjątkowymi regulatorami mocy marki Naim (wykorzystującymi technologię DR – Discrete Regulator), dzięki czemu dostarcza do systemu czystą moc. Mniej „szumów” przekłada się lepszą jakość brzmienia!
Zasilacz doskonale współpracuje z produktami z gamy 200 Series, ale jest również kompatybilny z NDX2 lub NAC-N 272 – wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie kable. |
|
|
Historia aluminium w firmie Naim
Założyciel firmy Naim, Julian Vereker, natychmiast dostrzegł liczne zalety aluminium jako materiału do obudowywania tworzonych przez nas komponentów elektronicznych. Wiedział, że delikatne części audio są bardzo wrażliwe na działanie pól magnetycznych, niestabilne warunki termiczne, niepożądane wibracje itp. Tam, gdzie inni producenci wyginali cienkie arkusze stali, w Naim stosowano grube płyty aluminiowe. |
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie