BF2023

 

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI

BLACK FRIDAY

W SKLEPIE PLANETA DŹWIĘKU!

 

To już ostatni dzień promocji BLACK FRIDAY 2023! W kategorii BF przygotowaliśmy dla Was aż 450 produktów objętych atrakcyjnymi rabatami oraz okazje z dodatkowymi gratisami. 

Sprawdź nasze promocyjne produkty lub skontaktuj się z nami po indywidualną ofertę na produkty nieprzecenione!

Rabaty na Black Friday są dostępne na hasło BF2023.

 

Nasza oferta na BLACK FRIDAY jest już dostępną na stronie: >> TUTAJ <<

 

Napisz lub zadzwoń do nas:

e-mail: salon@planetadzwieku.com

Tel. +48 22 428 22 80

Tel. +48 668 347 447

 

BLACK WEEKS i BLACK FRIDAY 2023 W SKLEPIE PLANETA DŹWIĘKU

 

KATEGORIE PRODUKTÓW DOSTĘPNE W PROMOCJI NA BLACK FRIDAY 2023:

 

KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

 

Kolumny głośnikowe to podstawa każdego systemu audio. W promocji na Black Friday znajdziemy atrakcyjne promocje na wybrane kolumny głośnikowe z różnych kategorii, od kolumn podstawkowych i podłogowych po kolumny aktywne, głośniki aktywne, soundbary i subwoofery i inne.

 

SPRAWDŹ PROMOCJE NA KOLUMNY GŁOŚNIKOWE

Kolumny głośnikowe

 

URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWE

 

Urządzenia bezprzewodowe to świetny sposób na słuchanie muzyki, oglądanie filmów i granie w gry bez konieczności podłączania dodatkowych przewodów. W promocji na Black Friday znajdziemy rabaty na wybrane urządzenia bezprzewodowe, w tym soundbary, głośniki bezprzewodowe i inne.

 

SPRAWDŹ PROMOCJE NA URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWE

Urządzenia bezprzewodowe

 

ELEKTRONIKA

 

Elektronika to szeroka kategoria, która obejmuje wszystko, od amplitunerów po zestawy kina domowego. W promocji na Black Friday znajdziemy rabaty na wybraną elektronikę, w tym amplitunery, wzmacniacze lampowe, odtwarzacze sieciowe i CD, końcówki mocy, przedwzmacniacze, przetworniki DAC, wzmacniacze słuchawkowe i inne.

 

SPRAWDŹ PROMOCJE NA ELEKTRONIKĘ

Elektronika

 

GRAMOFONY

 

Gramofony to świetny sposób na słuchanie muzyki w klasycznym stylu. W promocji na Black Friday znajdziemy rabaty na wybrane gramofony, przedwzmacniacze gramofonowe, myjki do płyt winylowych, wkładki gramofonowe i inne.

 

SPRAWDŹ PROMOCJE NA GRAMOFONY

Gramofony

 

SŁUCHAWKI

 

Słuchawki to świetny sposób na słuchanie muzyki, oglądanie filmów i granie w gry. W promocji na Black Friday znajdziemy rabaty na wybrane słuchawki bezprzewodowe, słuchawki nauszne, słuchawki douszne, słuchawki otwarte, słuchawki zamknięte i inne.

 

SPRAWDŹ PROMOCJE NA SŁUCHAWKI

Słuchawki

 

AKCESORIA

PRZEWODY AUDIO-VIDEO

 

Akcesoria to produkty, które mogą poprawić wydajność Twojego systemu audio. W promocji na Black Friday znajdziemy rabaty na wybrane akcesoria, w tym stojaki, podstawki, maskownice, a także przewody głośnikowe, gramofonowe, HDMI, optyczne, koaksjalne, do subwoofera, zasilające i inne.

 

SPRAWDŹ PROMOCJE NA AKCESORIA

SPRAWDŹ PROMOCJE NA PRZEWODY AUDIO-VIDEO

Przewody

 

BLACK FRIDAY

W SKLEPIE PLANETA DŹWIĘKU!

 

Na wszystkie produkty objęte promocją obowiązują rabaty do 50%. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych na zakupie swojego wymarzonego sprzętu audio.

Odwiedź nasz sklep już dziś i skorzystaj z wyjątkowych okazji na Black Friday!